_____ Una comunitat de

Emprenedors Esportius

_____ Headquarters

El teu Equip
Alejandro García
_____ CEO & Founder
linkedin-logo
Leticia Escanciano
_____ CTO
linkedin-logo
José Miguel Alarcón
_____ Màrqueting
linkedin-logo
Guillermo Cantero
_____ Producte
linkedin-logo
Andrés de Alonso
_____ Màrqueting Digital
linkedin-logo
Guillermo Vázquez
_____ Desenvolupament de negoci
linkedin-logo
Javier Fernández
_____  Desenvolupament de Programari
linkedin-logo
Adrián Naranjo
_____  Desenvolupament de Programari
linkedin-logo
Carlos Rodríguez
_____  Desenvolupament de Programari
linkedin-logo
_____ A prop de tu

Les nostres Delegacions

benatlopetegui
Beñat Lopetegi
_____ Álava

blopetegi@sport-madness.es

javier-alicante1x1
Javier Chazarra
_____ Alicante

alicante@sport-madness.es

guillermopedrajo
Guillermo Pedrajo
_____ Asturias

gpedrajo@sport-madness.es

monica-perarnau-barcelona
Mònica Perarnau
_____ Barcelona Oeste

mperarnau@sport-madness.es

guillermopedrajo
Guillermo Pedrajo
_____ Cantabria

gpedrajo@sport-madness.es

josecarlos
José Carlos Mesa
_____ Córdoba

josecarlos@sport-madness.es

juangranada
Juan Ruiz
_____ Granada

juan@sport-madness.es

aratzirigaray
Aratz Irigaray
_____ Guipúzcoa

aratz@sport-madness.es

pedroquesada
Pedro Quesada
_____ Jaén

jaen@sport-madness.es

davidalmeida
David Almeida
_____ Las Palmas de Gran Canaria

david@sport-madness.es

arantxablanco
Arantxa Blanco
_____ La Rioja

arantxa@sport-madness.es

carlossolis
Carlos Solís
_____ Madrid Big 6

carlos.solis@sport-madness.es

alonso-moya
Alonso Moya
_____ Madrid Capital 3

alonso@sport-madness.es

jaimegutierrez
Jaime López
_____ Madrid Este

jaime@sport-madness.es

xavier-garcia-madrid
Xavier García
_____ Madrid Noroeste

xavier@sport-madness.com

angel-guerrero
Ángel Guerrero
_____ Málaga

aguerrero@sport-madness.es

arantxablanco
Arantxa Blanco
_____ Navarra

arantxa@sport-madness.es

eduardo-lopez
Eduardo López
_____ Pontevedra

eduardo@sport-madness.es

xavier-garcia-madrid
Xavier García
_____ Salamanca y Zamora

xavier@sport-madness.com

davidalmeida
David Almeida
_____ Santa Cruz de Tenerife

david@sport-madness.es

andrescalderon
Andrés Calderón
_____ Sevilla

acalderon@sport-madness.es

josebagomez
Joseba Gómez
_____ Vizcaya

jgomez@sport-madness.es

diego-tittinger-lima
Diego Titinger
_____ Lima

dtitinger@sport-madness.es